Алисия прави тест за бащинство на Валерко
14.11.2012 12:00 | Видян 3751 пъти | Гласували 1

Пред свои близки тя се жалвала, че роднините на Божинов раздухвали слухове, че е заченала от друг само и само да върже богатия ритнитопковец, пише Всеки ден.
Самият Валери обаче никога не е имал съмнения, че детето е негово и въпреки че нямаше брак с певицата , припозна отрочето ѝ още преди да бъде родено.
Той не спираше да обяснява колко е щастлив, че ще става татко и не е засягал по никакъв начин темата с бащинството.
Футболистът обаче също ще трябва да се подлага на изследвания, за да бъдат изпълнени мераците на Алисия . Ако той откаже, певицата ще го принуди по съдебен път, като адвокатите ѝ внесат заявление за ДНК експертиза към делото, което двамата водят за издръжката на Валери-младши.
Запознати с процедурата за доказване на бащинство пък коментират, че тя не е съвсем точна, когато се прави на толкова малки деца. 99% истинност на изследването се постигала чак след като детето навърши 7 години, пише още Всеки ден.
Снимка: Фейсбук


свързани новини
Алисия и Бориса с един и същи вкус
Алисия капризничи на шефовете си
НАЙ-НОВИ
Смях: В черешите има червеи само ако...
Смях: В черешите има червеи само ако ги проверявате.
Ален Делон посреща Роми Шнайдер на...
През 1968 г. Ален Делон и Роми Шнайдер се срещат отново...
коментари
- коментари
- напиши коментар
- изпрати на приятел
- гласувай
Няма коментари към тази новина !