Борисов откри софийския голф клуб
07.05.2012 15:30 | Видян 2128 пъти

Премиерът Бойко Борисов пристигна лично в Равно поле, за да открие обновения и разширен голф клуб Света София в присъствието на световната звезда в този спорт Пол Макгинли и на собственика на игрището Красимир Гергов.
Селото, което отстои на 8 километра от портата на столицата на Цариградско шосе, стана домакин на двудневни тържества. В петък имаше парти с Гленфидих, новозеландско шампанизирано вино, суши и други деликатеси. За него пристигнаха 2 самолета милионери от другия край на света и стотици български хай персони.
Звездите на сериала Седем часа разлика Евелина Борисова и Димо Алексиев бяха сред най-изненадващите гости. Всъщност Борисова, която е бизнесдама, сериозно мисли да се посвети на тузарския спорт. И може да си позволи таксата от 2000 лв., в която се включва не само възможността за размахване на стика по невероятно красивата морава, но също минерален басейн, уникално спа, впечатляващ клуб в американски стил и още екстри.


НАЙ-НОВИ
Бюлент разказва за Т. Богомилова като...
На 18 юни, сряда, от 21:00 ч. по БНТ 1 в портретната...
Мистериозна смърт преобръща съдбата...
Мексиканската поредица тръгва на 21 юни (събота) и ще...
коментари
- коментари
- напиши коментар
- изпрати на приятел
- гласувай
Няма коментари към тази новина !