Мъже в черно с трета последна част
23.04.2012 10:15 | Видян 1799 пъти

Новият филм от поредицата "Мъже в черно" ще е последният от трилогията. Това съобщи в интервю за MTV режисьорът на трите ленти Бари Зоненфелд.
По думите на Зоненфелд "Мъже в черно 3" ще отговори на всички въпроси, които са възникнали у зрителите, когато са гледали двете предходни продукции. Все пак Зоненфелд не изключва напълно възможността за четвърти филм.
В "Мъже в черно 3" играят Уил Смит, Томи Лий Джоунс, Джош Бролин, Рип Торн, Ема Томпсън, Алис Ив, Бил Хейдър и Никол Шерцингер. Премиерата на лентата е предвидена за 25 май 2012 г.
"Мъже в черно" излезе на екран през 1997 г. и донесе 589 милиона долара при бюджет от 90 милиона долара. Продължението бепуснато през 2002 г. като лентата спечели 442 милиона долара при бюджет от 140 милиона долара.


свързани новини
НАЙ-НОВИ
ДА! Central Park е тайната перла на...
"Густо" на италиански означава "вкусно". Не е ясно...
Барбра Стрейзънд обяви нов албум с...
Барбра Стрейзънд обяви новия си албум „The Secret of...
коментари
- коментари
- напиши коментар
- изпрати на приятел
- гласувай
Няма коментари към тази новина !