Сватба за 3 млн. паунда
27.05.2008 12:10 | Видян 2903 пъти

На сватбата на британският футболист Уейн Рууни и годеницата му Колийн Маклафлин, която ще се състои на 14 юни в италианското градче Пoртофино, ще има много специални гости.
Очаква се цялата церемония да струва 3 милиона паунда. Звездната двойка планира да сключи брак на върха на скала, в една от най-старите църкви в Италия. Друга знаменита двойка, която се е венчала на същото място е Род Стюърд и Пени Ланкастър.
Водещата идея на двудневното празненство в La Cervara е била избрана от 22-годишната Колийн. Тя е решила да представи свободата им като двойка на всички присъстващи.
"Колийн държи да запази цялата си свобода и всичките си права след сватбата", споделя пред The Sun близък приятел на младоженката.
Двойката е решила да си каже "да" в обреден дом в Чешир и след това да бъдат благословени в църквата La Cavara, която е построена през 12 век.


НАЙ-НОВИ
Анна-Мария Чернева и Нора Недкова с...
Актрисата и модел Анна-Мария Чернева сподели в...
Филип Буков в градския: Фото на деня
„Отдавна не бях качвал снимка от градския! Във Варна...
коментари
- коментари
- напиши коментар
- изпрати на приятел
- гласувай
Няма коментари към тази новина !