Слави и Мартина планират бебе?
24.02.2011 14:30 | Видян 9437 пъти

Слави Трифонов и любимата му Мартина обмислят да си направят дете, съобщава kliuki.bg. Тъй като Дългият държал на традициите, той първо щял да поиска да вдигнат сватба.
“Слави иска Мартина да е майка на децата му. Харесва я, защото тя е млада и жизнена. Освен това е убеден, че тя ще му е вярна”, споделят близки на Трифонов. По думите им шоуменът е започнал сериозно да заделя средства за бъдещия си наследник.
Въпреки че е патриот Слави планира отрочето му да учи в чужбина, за да му даде елитно образование. Водещият имал пределно ясни планове как да предначертае съдбата на детето си. “Слави не иска децата му да допускат неговите грешки. Има огромни амбиции за бъдещото си дете и подплатен с пари, ще ги изпълни”, коментират ситуацията светски наблюдатели.


свързани новини
Джо Кокър скара Слави и Росен Петров
Слави Трифонов - специален гост на концерта на Елена Папаризу
НАЙ-НОВИ
Ивайла Бакалова прави благотворителна...
Ивайла Бакалова и нейната фондация Вяра в добрите хора...
Усмивка на Вселената в петък: Фото на...
Венера, Сатурн и Луната ще образуват ‘усмихнато лице’ в...
коментари
- коментари
- напиши коментар
- изпрати на приятел
- гласувай
Няма коментари към тази новина !