Ричи Самбора в съда заради пиянство
23.04.2008 11:52 | Видян 2539 пъти

Ричи Самбора пледира, че е невинен по обвинението, че е шофирал в нетрезво състояние в Нюпорт Бийч, Калифорния.
Въпреки това обаче съдът реши, че освен три години обществено полезен труд, Самбора трябва да посещава около три месеца курс за употребяващите алкохол. Също така знаменитостта ще трябва да плати и глоба, но нейната стойност още не е известна.
48-годишният китаристът на Бон Джови, според запознати със случая, е осъден по-строго именно, защото е знаменитост, пише People.
През март звездата беше заловен да шофира в нетрезво състояние. Количеството алкохол в кръвта му е било двойно над допустимото. В колата заедно с него била приятелката му Джен Малини, 10-годишната му дъщеричката Ава и нейн братовчед.


НАЙ-НОВИ
Смях: В черешите има червеи само ако...
Смях: В черешите има червеи само ако ги проверявате.
Ален Делон посреща Роми Шнайдер на...
През 1968 г. Ален Делон и Роми Шнайдер се срещат отново...
коментари
- коментари
- напиши коментар
- изпрати на приятел
- гласувай
Няма коментари към тази новина !