Лияна плащала на фотографи за да я снимат с Благо

20.09.2010 18:00 | Видян 9316 пъти | Гласували 2

Лияна плащала на фотографи за да я снимат с Благо

Слуховете, че фолкпевицата Лияна си е правила реклама на гърба на Благой Георгиев, се потвърдиха от нейни бивши дружки.

Според тях чалгаджийката плащала на фотографи да ги причакват, за да ги снимат и да публикуват снимките в различни медии. Така тя смятала, че ще заздрави връзката им, след раздялата с бившата му приятелка Христина, пише trud.bg.

Лияна очевидно се бояла, че след като ексгаджето роди, той може да се върне при него.

Новината, че Лияна и Благо са заедно, се разбра около Нова година, след като папарак засне двойката в заведение в Банско. Оказа се, че на въпросния фотограф му е било платено и наредено да ги следи и да ги увековечи от... самата Лияна.

В момента модната икона на родния футбол не желае да коментира личния си живот и се е съсредоточил изцяло върху кариерата си. Близки до Благо, твърдят че е на път да се събере с Христина и я чака с дъщеричката им в Грозни. Близки до певицата обаче са категорични, че Георгиев няма да се върне при майката на детето си, тъй като мисли само за Лияна.

Чалга изпълнителката беше шаферка на сватбата на братовчед си Коцето и се държа доста скромно, пише "7 дни спорт". Певицата хвана букета на булката и обеща, че ще "работи по въпроса".

автор: СЛАВА

Етикети: , , , , , , ,
Добави в: Svejo.net svejo.net Facebook facebook.com

Бачкам здраво, защото провалът не е...

Бачкам здраво, защото провалът не е опция за мен. Нямам...

Нямам търпение да се оплаквам колко е...

Нямам търпение да се оплаквам колко е горещо.

Няма коментари към тази новина !