Елица Тодорова и Булгаро откриха хотел Тракия
08.07.2010 12:15 | Видян 6402 пъти

За официалното си откриване на 7ми юли 2010, най- новият хотел в сърцето на София, хотел Тракия, избра ритъма на барабаните, стилната визия и гласа на Елица Тодорова. Присъстващите получиха палки подарък от Елица, с които бравурно и акомпанираха по време на концерта.
Отбрани вина, изискани картини, в оригинал на Пикасо и Салвадор Дали, допълваха стилната атмосфера във фоайето на хотела под звуците на етно музиката и красивия глас на Елица.
Хотелът разполага с 43 стаи, пет апартамента, лоби бар, подземен гараж с 38 парко места, спа и бизнес център.
В централната част на хотела бе изложено част от тракийско златно съкровище. След виртуозните изпълнения на Елица група Булгаро се погрижи за доброто настроение на гостите!


свързани новини
Елица Тодорова и Strings в нов секси музикален проект
"Вода" покорява и световната хаус сцена
Български артисти и музиканти срещу насилието над животни
Елица и Стоян ще гостуват на африканско племе
НАЙ-НОВИ
Изхвърляме 132 кг храна годишно:...
Всеки европеец изхвърля на боклука средно 132 килограма...
Човек на К. Петков и Терзиев е новият...
"Промяната" узурпира и Столичното метро, докато шумните...
коментари
- коментари
- напиши коментар
- изпрати на приятел
- гласувай
Няма коментари към тази новина !