Принц Уилям се задомява

21.06.2010 17:10 | Видян 6900 пъти

Принц Уилям се задомява

Британският принц Уилям и приятелката му Кейт Мидълтън вече живеят под един покрив, съобщи в. “Дейли мейл”.

Новината подхрани слуховете на Острова, че двамата най-после ще се сгодят и ще се оженят.

Наскоро Кейт Мидълтън напуснала работата си в сайт за организиране на празненства, който е част от бизнеса на родителите й. Преди това тя работела като фотограф за агенцията, но вече бил назначен неин заместник.

Кейт зарязала работата, за да прекарва повече време със своя принц, който в момента живее в Северен Уелс. Там той се обучава за пилот на хеликоптер. Тя се пренесла в къщата и сега двамата обикаляли магазините заедно и пазарували за вкъщи.

Задомяването на двамата за пореден път накара британските медии да спекулират, че се готви кралска сватба. Уилям и Кейт са заедно от 2003 г. Те се разделиха за известно време през 2007 г., но после пак се събраха.

автор: СЛАВА

Етикети: , , ,
Добави в: Svejo.net svejo.net Facebook facebook.com

Колкото по-близо си до природата,...

Смях: Колкото по-близо си до природата, толкова...

Учените постигнаха напредък в...

Учени постигат напредък в разработването на системи за...

Няма коментари към тази новина !