Елена Петрова: Ще си сложа силикон в мозъка

19.05.2010 11:00 | Видян 6785 пъти

Елена Петрова: Ще си сложа силикон в мозъка

Звездата от хитовия сериал на bTV "Стъклен дом" Елена Петрова бурно опроверга пред "Монитор" слуховете, че има намерение през есента да си слага силикон, за да увеличи гръдната си обиколка.

Вчера "новината" заля като вълна родното интернет пространство и се мултиплицира в десетки сайтове, гарнирана навсякъде с различни подробности, но и с твърдението, че Елена си мечтаела за това от малка.

Елена реагира с бурен смях на идеята, че се кани да се тунингова като фолкпевица. "Това дори не се нуждае от някакъв коментар. Какво може да се коментира на такова твърдение. Ще си сложа силикон в мозъка, за да не мога да чета всички неща, които се пишат за мен. Или те да си сложат... Аз и не ги чета… Луди хора, как им ги ражда главата тези работи не мога да си обясня!? Нищо друго не мога да кажа, защото идеята да слагам силикон дори не ми е минавала през главата. Да не говорим да я обсъждам с някого, да съм отронила и дума по такава тема. Нямам нищо против който иска, да си имплантира силикон, но това със сигурност няма да съм аз", коментира актрисата.

автор: СЛАВА

Етикети: , , , , ,
Добави в: Svejo.net svejo.net Facebook facebook.com

Мартин кани на среща дама на Виктор...

Виктор признава съкровена тайна на една от участничките...

30% скок на употребата на дрога за...

С 30% е нараснала употребата на наркотици за последните...

Няма коментари към тази новина !