Ивана в депресия заради ареста на гаджето й

11.05.2010 17:00 | Видян 12501 пъти | Гласували 1

Ивана в депресия заради ареста на гаджето й

Ивана изживява поредна любовна драма достойна за латино сериал. Фолк певицата се влюбила в заможен бизнесмен, който според запознати се казва Петър Стаменов.

Преди три седмици обаче данъчна проверка на фирмите на Петър установила нередности в документацията и уличила бизнесмена в източване на крупни суми чрез ДДС.

Пловдивчанинът бил задържан, а не след дълго служителите на реда му наложили постоянен арест, пише kliuki.bg.

Ивана и новата й любов се запознали преди няколко месеца в пловдивско заведение. Заради факта, че любимият й е зад решетките, Ивана изпаднала в дълбока депресия. Отчаянието й довело до отмяната на повечето й участия. В момента Ивана всячески търси начин да намери солидна връзка в съдебните среди, чрез която половинката й да бъде освободена от затвора.

автор: СЛАВА

Етикети: , , , ,
Добави в: Svejo.net svejo.net Facebook facebook.com

Американският подкастър Лекс Фридман...

Кремъл потвърди, че известният американски водещ Лекс...

Енергията в ЕС ще остане по-скъпа от...

Европейският съюз ще продължи да плаща по-високи цени на...

Няма коментари към тази новина !