Ангел се появява с група "Авангард"

12.11.2009 13:30 | Видян 6977 пъти | Гласували 2

Ангел се появява с група

Изпълнителят на "Сънни мюзик" Ангел вече се появява по участия заедно със своята група "Авангард". Идеята дошла след като почитатели на Ангел му направили комплименти за пеенето му на живо и го попитали няма ли да сформира свой оркестър. Така от скоро, всеки вторник, феновете на певеца могат да го слушат заедно с новата му група в клуб "Авеню", в София.
"През годините, в които съм работил по заведения с жива музика, се убедих, че за по-доброто възприемане на песните от публиката наистина е необходимо да има група. Така се роди идеята и за кратко време сформирахме група "Авангард". Те са много добри музиканти, с които работя с голямо удоволствие и заедно забавляваме хората", казва Ангел.
Ръководител на групата е Гриша Илиев, когото изпълнителят на "Дано ти вярва" определя като "млад и талантлив музикант". Останалите членове на "Авангард" са: Боби –бас китара, Боби – барабани и Ива-вокали.
"С групата вече обсъждаме да работим по нови съвместни проекти - обяснява Ангел. - Музиката ни се харесва на публиката и това ме кара да мисля, че сме поели в правилната посока", допълва той.

автор: СЛАВА

Етикети: , , , ,
Добави в: Svejo.net svejo.net Facebook facebook.com

Риана е бременна с бебе № 3

На Met Gala 2025 Риана разкри, че очаква третото си дете...

Деми Мур с рокля на Том Браун,...

На Met Gala 2025, проведен на 5 май в Ню Йорк, Деми Мур...

Няма коментари към тази новина !