Съд за Невена от Мюзик айдъл

02.11.2009 13:45 | Видян 7694 пъти

Съд за Невена от Мюзик айдъл

Най-успешният музикален айдъл ще се докосне и до неприятните последици от неизпълнение на трудовия договор.

Невена Цонева, която мнозина определиха, че се е заразила от болестта на шоубизнеса – звездоманията, отива на съд, съобщи dnes.bg.

Бившите й работодатели от “Вирджиния рекърдс” вече предявиха иск срещу певицата, която преустанови договора си с тях.

Музикалната компания така и не успя да пее на един глас с айдълката по един доста важен въпрос – за извънсъдебно разрешаване на спора.

"Страхувам се, че ако позволим кражбата на артисти или техни инцидентни решения за едностранно прекратяване на договорите им с продуцентите, да се превърне в стандартна практика, нищо обнадеждаващо и позитивно не очаква музикалния бизнес в България", каза управителят на “Вирджиния Рекърдс” – Саня Армутлиева.
Тя допълни, че коректността и моралът в отношенията между хората, ангажирани в този бранш, следва да бъдат отстоявани по всички възможни правни и бизнес начини”.

автор: СЛАВА

Етикети: , , , , , ,
Добави в: Svejo.net svejo.net Facebook facebook.com

Шведският модел за общество без...

Скандинавската страна успешно прилага научно...

Моби Дик на Народния театър ще...

Народният театър участва със свой спектакъл на един от...

Няма коментари към тази новина !