Преслава се учи да плува с плавници – джапа като пиле в калчище

14.07.2025 14:05 | Видян 239 пъти

Преслава се учи да плува с плавници – джапа като пиле в калчище

Поп-фолк звездата Преслава отново разсмя феновете си, след като в социалните мрежи се появи комично видео, в което певицата прави първи опити да плува с плавници.

В клипа Преслава, обута в ярки плавници, се опитва да запази равновесие и да направи няколко крачки във водата, но вместо грациозни движения, тя джапа енергично, „като пиле в калчище“, както се шегуват нейните почитатели в коментарите.

Въпреки комичните моменти, певицата не губи настроение и споделя, че винаги е обичала да се учи на нови неща, дори и ако това означава да се изложи малко пред камерата.

Клипчето бързо стана хит в мрежата и събра хиляди гледания и забавни реакции от феновете ѝ, които я поздравяват за смелостта и самоиронията.

@preslava._.fen1

@Preslava @Sofi Marinova Official ❤️‍

автор: СЛАВА

Етикети: , ,
Добави в: Svejo.net svejo.net Facebook facebook.com

Синът на Брад Пит и Анджелина Джоли –...

17-ият рожден ден на сина на Брад Пит и Анджелина Джоли...

Безос купува Вог с посредник Уинтур:...

Говорим за наистина разточителни сватбени подаръци....

Няма коментари към тази новина !