Оневиниха актрисата Гуинет Полтроу за ски инцидента

31.03.2023 11:51 | Видян 946 пъти

Оневиниха актрисата Гуинет Полтроу за ски инцидента

Съдебно жури постанови, че актрисата Гуинет Полтроу не носи отговорност за инцидент на ски писта в САЩ, като отхвърли иска за обезщетение от 3,3 милиона долара, предявен от пенсиониран оптометрист.

 

76-годишният Тери Сандерсън твърди, че сблъсъкът със звездата в Юта му е причинил четири счупени ребра и трайни психологически увреждания, и предяви иск за обезщетение.

Полтроу предяви насрещен иск за символичната сума от 1 долар.

След осемдневен граждански процес съдебното жури единодушно постанови, че актрисата от "Влюбеният Шекспир" не е причинила сблъсъка през 2016 г.

Носителката на "Оскар" присъстваше в съда всеки ден от процеса, като внимателно слушаше доказателствата, включително твърденията на Сандерсън, че го е ударила толкова силно в гърба, че той е излетял във въздуха.

автор: СЛАВА

Етикети: , ,
Добави в: Svejo.net svejo.net Facebook facebook.com

Отиде си легендарният скулптор Зураб...

Изтъкнатият руско-грузински артист Зураб Церетели, който...

Златото докосна рекордните 3 500 долара

Глобалните инвеститори, търсещи сигурност за парите си в...

Няма коментари към тази новина !