Златка Райкова е като развързана след раздялата с Благо
13.05.2022 11:07 | Видян 666 пъти

Златка Райкова няма време да тъжи за неверния си съпруг Благой Георгиев и скандалната им раздяла. Докато той стяга сватба с новата си изгора, Златка е на романтична екскурзия в Дубай с новия си, където не спира да пъчи огромния си силиконов бюст.
След раздялата с Благой блондинката е като развързана и като че ли се върна към предишния си имидж на плеймейтка. Скандалните й голи снимки от Дубай събра всички погледи и отново си припомнихме защо едно време се славеше като един от женските секссимволи на България.
Вече стана ясно, че Златка замени Благо с арменеца Кери. Изглежда този път плеймейтката е уцелила шестица от тотото, тъй като новият й демонстрира висок стандарт на живот, за какъвто Райкова си мечтае от малка.
Двамата пътуват на различни луксозни почивки, като с това Златка цели да покаже на влюбения Благой какво е изпуснал. А новите разголени снимки на Златка говорят едно - че по време на връзката си Джизъса явно той не й е давал да се съблича и да показва плътта си.
Благо се готви да мине под венчило на 25 юни, а слуховете носят мълва, че е в очакване на пети наследник.


НАЙ-НОВИ
Марешка Бардем призна за секс рекорд
Марешка Бардем винаги може да провокира вниманието,...
Глория показа новия си партньор
Едва ли има фен на Глория, който би си представил, че...
коментари
- коментари
- напиши коментар
- изпрати на приятел
- гласувай
Няма коментари към тази новина !