Лили благодари на Йорданка, която всъщност я бъзика

23.09.2021 13:36 | Видян 1282 пъти

Лили благодари на Йорданка, която всъщност я бъзика

След концерта на Лили Иванова, погазил показно  К19 правилата, които са задължителни, певицата благодари на своя отколешен враг номер 1 Йорданка Христова:
"Специални благодарности на Йорданка Христова / Yordanka Hristova!

ЙОРДАНКА ХРИСТОВА:

"Възхищавам се от Лили. Нейната кариера е дълбоко осмислена и заслужава само аплодисменти. В нашата страна всеки си говори и пише каквото си поиска. Това не е демокрация, а анархия! Цялата тази история се раздуха до такива небивали размери... Сякаш всичко друго ни е наред, че един концерт е развалил всеобщата идилия в държавата. За мен истината е съвсем различна.

Ние тук не сме научени да спазваме никакви правила. Всяка една норма се пренебрегва. Това е причината да сме на този хал. Вижте как се държат шофьорите по пътищата, това също е доста показателно".

автор: СЛАВА

Етикети: , , , , ,
Добави в: Svejo.net svejo.net Facebook facebook.com

Тройна цена на поръчка пускат...

Вижте какви ги вършат заместниците на Благомир Коцев,...

Мария се омъжи за новия си любим...

Попфолк дивата Мария отново облече булчинска рокля –...

Няма коментари към тази новина !