Лора Крумова напуска "Шоуто на Николаос Цитиридис"

29.07.2021 08:51 | Видян 2077 пъти

Лора Крумова напуска

Лора Крумова - досегашен зам.-главен редактор на "Шоуто на Николаос Цитиридис" по bTV, напуска предаването. Една от причините е засиленият хумористичен характер на предаването, чието тв издание ще остане и наесен 30 минути.

"Да, вярно е, но напълно разбирам подобно решение с оглед на професионалния опит на Лора като журналист и засиления хумористичен характер на шоуто в още по-динамичен мултиплатформен формат", обясни програмният директор на "Би Ти Ви Медия груп" Христо Хаджитанев в първото си интервю за медия, откакто е на поста.

Крумова стана част от шоуто миналата година. Преди това беше две години в майчинство за второто си дете, но през януари 2020 г., вместо да се върне в Нова тв, където работеше, тя я напусна. Три месеца по-късно - през април, журналистката, известна с публицистичните си актуални предавания, стана зам.-главен редактор на "Шоуто на Цитиридис" където също е работила преди години.

Наесен забавното предаване ще се върне на екрана на bTV, но в рамките на половин час, както беше и в последния месец, преди да излезе в лятна ваканция. Същевременно ще се разпространява и в дигиталните платформи на "Би Ти Ви Медия груп". "Съкращаването на времетраенето на ефирното издание не означава, че шоуто няма да генерира същия, че дори и по-голям дневен обем съдържание, но то ще се разпространява на канали и платформи, различни от телевизионния ефир, на които истинските фенове ще се почувстват много по-ангажирани. Телевизионната програма също ще спечели от половинчасовия формат, който позволява повече динамика, концентриран хумор и фокусирано съдържание", обясни още Хаджитанев.

автор: СЛАВА

Етикети: ,
Добави в: Svejo.net svejo.net Facebook facebook.com

Тройна цена на поръчка пускат...

Вижте какви ги вършат заместниците на Благомир Коцев,...

Мария се омъжи за новия си любим...

Попфолк дивата Мария отново облече булчинска рокля –...

Няма коментари към тази новина !