Меган и Хари отново разочароваха Кралицата

27.10.2020 13:43 | Видян 1871 пъти

Меган и Хари отново разочароваха Кралицата

Херцогът и херцогинята на Съсекс ще пропуснат тазгодишното традиционно кралско събиране в Сандрингам по случай зимните празници.

Експертът и хроникьор на британските монарси Кейти Никол каза пред Vanity Fair, че принц Хари и Меган Маркъл искат да отпразнуват Коледа в собствения си дом в Монтесито, Калифорния, който е на стойност близо 15 милиона долара.

Кейти е сигурна, че решението на внука ѝ ще „разочарова“ Елизабет II, която не е виждала правнука си Арчи от една година. Последният път Хари и Меган блеснаха в Лондон през март, но по това време техният наследник беше от другата страна на океана.

Съпрузите обаче не искат напълно да лишат кралицата от комуникация с бебето. Отбелязва се, че херцозите ще пристигнат в Обединеното кралство няколко дни след Коледа. Вярно е, че според карантинните правила те ще прекарат две седмици в самоизолация в своята вила във Фрогмор.

Миналата Коледа Хари и Меган също прекараха далеч от кралското семейство. Двойката избяга в Канада, където, както се оказа няколко седмици по-късно, подготвяха план за бягство в Северна Америка.

Като се има предвид, че процесът срещу Маркъл и британски таблоид ще започне в Лондон на 11 януари, възникват съмнения, че при планирането на пътуване до Великобритания херцозите на Съсекс  ще имат време и за семейството.

автор: СЛАВА

Етикети: , ,
Добави в: Svejo.net svejo.net Facebook facebook.com

Президентът и министър Георгиев при...

Президентът Радев беше ВИП гост на вернисажа на...

Добрите хора не се нуждаят от закони,...

Добрите хора не се нуждаят от закони, за да се държат...

Няма коментари към тази новина !