Новият филм на Уди Алън с премиера на Киномания

26.10.2020 09:51 | Видян 985 пъти

  Новият филм на Уди Алън с премиера на Киномания

Фестивалът на Рифкин – тазгодишното предложение на големия режисьор Уди Алън ще бъде ще бъде показан в първа зала на НДК на 21 и 25 ноември. Филмът беше избран да открие международния филмов фестивал в Сан Себастиян, където са направени и снимките на продукцията, като красивият испански град и околностите му са показани в целия си блясък.

В центъра на сюжета е семейна двойка американци, която се озовава на кинофестивала в Сан Себастиан, където е завладяна от магията на събитието, красотата и очарованието на града и приказния свят на филмите. Докато съпругата се увлича по млад френски режисьор, съпругът ѝсе влюбва в красива местна лекарка.

Фестивалът на Рифкин е изпъстрен с цитати и намигвания към култови персонажи от кинокласики на легендарни режисьори като Орсън Уелс,Жан-Люк Годар, Бергман, Фелини, Трюфо и Луис Бунюел. В ролите ще гледаме Уолъс Шоун, Джина Гършон, Луи Гарел, Кристоф Валц и Сержи Лопес.

автор: СЛАВА

Етикети:
Добави в: Svejo.net svejo.net Facebook facebook.com

П.Генова, Д.Ангелов, Славка Калчева и...

Тази неделя (16 март) точно в 20:00 ч. по bTV започва...

10 г. управляват Оборище, а аз съм им...

"Район “Оборище” се управлява от ППДБСС и техните...

Няма коментари към тази новина !