Сами от Фермата 5 в Смени жената
10.03.2020 16:42 | Видян 2251 пъти

Сами Хоссни, добре познат на зрителите на бТВ от последния пети сезон на Фермата, ще бъде един от героите в новия епизод на Смени жената, тази вечер по бТВ.
Сами и половинката му Мила са либерално, модерно, бъдещо семейство, което се впуска в предизвикателството на формата, за да научи някои истини и други гледни точки за взаимоотношенията. Мила е на 29 години, завършила е детска педагогика, а сега е професионален спортист, дизайнер и инфлуенсър. Двамата със Сами много обичат да пътуват, но и да прекарват времето си заедно в България.
Сами пък се прочу с участието си във Фермата 5, където фитнес гуруто успя да стигне до финала на шоуто. Двамата са си простили мимолетната забежка на Сами по време на участието му в риалитито, на която хиляди зрители станаха свидетели.


свързани новини
НАЙ-НОВИ
Смях: В черешите има червеи само ако...
Смях: В черешите има червеи само ако ги проверявате.
Ален Делон посреща Роми Шнайдер на...
През 1968 г. Ален Делон и Роми Шнайдер се срещат отново...
коментари
- коментари
- напиши коментар
- изпрати на приятел
- гласувай
Няма коментари към тази новина !