Първанов на хип-хоп парти в Ловеч

08.04.2009 12:00 | Видян 4425 пъти | Гласували 1

Първанов на хип-хоп парти в Ловеч

Традиционният музикален Ловеч Парти Фест стартира на 6 май 2009 г. За четвърта поредна година градът на люляците ще бъде домакин на изпълненията на български и световни музикални звезди.

В шест поредни вечери централният площад (пред сградата на община Ловеч) ще се превърне в най-нажежената парти точка в България. Програмата ще изненадат феновете на феста с богат микс на музикални стилове:                                                        6 май - сряда
БГ Парти
Solaris
Б.Т.Р.

7 май - четвъртък
Retro Party
Поли Генова
ABBA FEVER

8 май - петък
Pop Party
Миро
Morandi

9 май - събота
Rock Party
Kingdom Come
Bonfire

10 май - неделя
Rock Party
Светльо & The Legends
Dokken

11 май - понеделник
Hip-Hop Party
Knas, DVD, Bobo & Red One
Xzibit

"И тази година, входът е безплатен" потвърдиха организаторите „ специален жест към всички меломани. Това е едно от основните неща, което е залегнало в концепцията за организиране и провеждане на лейбъла Ловеч Парти Фест."

Българският президент Георги Първанов, отново, ще бъде официален гост на закриването на музикалното събитието.

автор: СЛАВА

Етикети: , , ,
Добави в: Svejo.net svejo.net Facebook facebook.com

Леонардо Ди Каприо прегря от жегата...

Леонардо Ди Каприо, на 50 години, беше звездната...

Бекъмовите синове се сдраха съвсем

Ромео Бекъм (22 г.) реагира остро, след като брат му...

Няма коментари към тази новина !