Алисия чака пръстен и се надява на сватба със Симеон Филипов

22.08.2019 09:05 | Видян 3199 пъти

Алисия чака пръстен и се надява на сватба със Симеон Филипов

Фолк певицата Алисия стиска палци и горещо се моли скоро да получи предложение за брак от новия си приятел.

За разлика от досегашните й мъже, милионерът Симеон Филипов е особено романтичен и намира най-различни начини да изрази любовта си към певицата. Богаташът редовно засипва с огромни букети изгората си по участия или украсява целия им дом с красиви цветя.

Заради невероятно кавалерското поведение на Симеон Алисия смятала, че съвсем скоро той ще й падне на колене и ще поиска ръката й, пише „Галерия“.

36-годишната певица никога досега не е получавала предложение за брак и това е една от несбъднатите й мечти.

Огромната любов, която поне засега Симеон демонстрира, я кара да се надява, че все пак ще се види в бяла рокля в този живот.

автор: СЛАВА

Етикети: ,
Добави в: Svejo.net svejo.net Facebook facebook.com

Армани отсъства, но стилът му владее...

За първи път от близо 50 години Джорджо Армани не...

Мария Бакалова снима нов филм в Чикаго

Родната гордост в Холивуд, Мария Бакалова, ще се...

Няма коментари към тази новина !