Блейк Лайвли запечата родния дом на Райън Рейнолдс в картина
19.08.2019 12:57 | Видян 1622 пъти

Първата ми работа беше да разнасям вестници за Vancouver Sun. Къщата на картината е родният ми дом. С братята ми прекарахме години там, опитвайки се да се избием на моравата
намигна Рейнолдс пред феновете си. Той добавя, че в рисунката могат да бъдат открити тайни загадки като тази с изобразяването на идола му – Джон Кенди на първата страница на вестника, разнасян от малкото момче на картината, дело на Дани Галиеоте.
„Къщата вече не съществува, но е все още цяла и жива в спомените ми. Това произведение на изкуството е най-прекрасният подарък, който съпругата ми е правила. Ако някога вкъщи стане пожар, грабвам първо това. Ще се върна после за Блейк“, допълва още актьорът, който в момента е в очакване на третата си рожба. Двамата с Лайвли се разходиха до олтара през 2012 г., като оттогава се радват на две дъщерички – 4-годишната Джеймс и 2-годишната Инес.
Източник: Monitor


свързани новини
Стилът на бременната Блейк Лайвли в Ню Йорк
НАЙ-НОВИ
Сериалът Майките вдъхнови най-новата...
Сериалът на NOVA „Майките” вдъхнови най-новата българска...
Нанси Карабойчева за новото...
Тази събота (26 април) от 17:00 ч. по bTV в студиото на...
коментари
- коментари
- напиши коментар
- изпрати на приятел
- гласувай
Няма коментари към тази новина !