Мис България 2015 Марина Войкова се омъжи

18.02.2019 12:02 | Видян 1812 пъти

 Мис България 2015 Марина Войкова се омъжи

Марина Войкова, която грабна титлата Мис България през 2015 г., а по-късно – и Мис Планет в Грузия, вече не попада в графата на свободните жени.

Красавицата от Елин Пелин каза „да“ на годеника си Давид Бонев.

Двамата са се венчали навръх Свети Валентин, като са заложили на скромна церемония в тесен семеен кръг, вместо на пищни празненства, съобщава „Монитор“.

„Ти си човекът, който разтваря целия свят за мен. Искам да се гмурна в бъдещето с теб, защото когато си до мен, то изглежда по-голямо и по-ярко, отколкото някога съм си представял“, написа бизнесменът под кадър от сватбата в социалните мрежи.

Припомняме, че двамата се сгодиха през октомври. Войкова получи заветното предложение на плажа в Пукет, където с огнени букви, разположени на пясъка, Бонев бе изписал Will You Marry Me?

Снимки: Facebook

автор: СЛАВА

Етикети:
Добави в: Svejo.net svejo.net Facebook facebook.com

Тройна цена на поръчка пускат...

Вижте какви ги вършат заместниците на Благомир Коцев,...

Мария се омъжи за новия си любим...

Попфолк дивата Мария отново облече булчинска рокля –...

Няма коментари към тази новина !