Транс звезди налазиха 100 кила в Тайланд

24.01.2019 13:58 | Видян 1669 пъти

Транс звезди налазиха 100 кила в Тайланд

Заобиколен от красавици от третия пол се оказа рапърът 100 кила в Тайланд. Изпълнителят вече трети ден е под обсада на местните транс звезди, които явно силно са го впечатлили.

По време на ваканцията си в Азия, Килата се оказа обсаден от травестити, които с е оказаха по-голяма атракция за него от флората и фауната на екзотичния остров.

За вълнуващата среща с третия пол, Килата разказва в поредица от снимки. От тях става ясно, че е посетил местно кабаре, в което се е провел конкурс за красота.

„Местните звезди Иво, Крис, Дафин и мадам Бубари ни направиха шоу, в което забравихме кой, кой е”, шегува се Килата. Феновете му пък с интерес следят приключенията му в азиатската държава, пише „България днес”.

Повече от ясно е, че музикантът е впечатлен от местните атрактивни транс звезди, а феновете му наливат масло в огъня, с твърденията, че те изглеждат по-красиви от българските миски. Но Килата не се хваща на такива майтапи и досега не си е качил и една снимка с тях, за да не остане някой с погрешна представа.

По всичко изглежда, че ваканцията му се отразява добре, тъй като Явор е ухилен до уши и не пропуска да посети всяка вечер различен клуб. През деня се шматка я на разходка, я из магазините и пазарите, но най-много харесвания събират снимките му с малките тигри, които удрят рекорди в мрежата.

По всичко изглежда, че Килата е решил да си вземе почивка, след като извади три хита за месец. Дуетът му с Маги Джанаварова дори е номиниран за песен на 2019 на хип-хоп наградите, които ще се проведат в началото на март.

автор: СЛАВА

Етикети:
Добави в: Svejo.net svejo.net Facebook facebook.com

Тройна цена на поръчка пускат...

Вижте какви ги вършат заместниците на Благомир Коцев,...

Мария се омъжи за новия си любим...

Попфолк дивата Мария отново облече булчинска рокля –...

Няма коментари към тази новина !