Готви ли се Меган Маркъл за поредно газене на традициите?
31.07.2018 11:11 | Видян 2163 пъти

По време на последното събитие, на което присъстваше с Хари, тя дори си позволи да целуне съпруга си страстно, а всички прояви на чувства от страна на кралското семейство, не са добре дошли.
Всички британски медии обсъждат предварително честването на рождения ден на херцогинята на Съсекс, който ще се състои на 4-и август. Агенциите се чудят дали и този път Меган ще наруши традициите.
Последния си рожден ден Маркъл отпразнува в Африка и определено ще го запомни за цял живот. Не знаем какво е решил да й приготви принц Хари, но вече е ясно къде трябва да бъде двойката през този ден.
Двамата са решили да присъстват на сватбата на близка приятелка на Хари. Медиите обаче пишат, че е малко вероятно Меган да иска да прекара първия си рожден ден в кралското семейство точно по този начин.
Източник: БЛИЦ


свързани новини
Никой не си ляга преди Кралицата
НАЙ-НОВИ
Отхапаното ухо пак е цяло! Митко...
Боецът Митко Илиев освен, че бе обявен за победител в...
Валентинов се извини: Не съм разбрал,...
Георги Валентинов се извини на Митко Илиев за отхапаното...
коментари
- коментари
- напиши коментар
- изпрати на приятел
- гласувай
Няма коментари към тази новина !