Възвишение се завръща по кината

28.02.2018 09:00 | Видян 1601 пъти

Възвишение се завръща по кината

Филмът Възвишение по романа на Милен Русков, който оглави Топ 10 на събитията в културата през 2017-а, ще се завърне по родните екрани с ексклузивни прожекции от 2 до 4 март (включително).

Най-гледаната родна кинопродукция за последните 10 години се задържа близо 4 месеца на екран, радвайки се на постоянен зрителски интерес. Сега историята за двамата полу-разбойници, полу-революционери Гичо и Асенчо отново може да бъде видяна в киносалоните по случай 3 март.

Игралният филм е режисиран от Виктор Божинов, снимал най–знаковите епизоди на хитовата поредица Под прикритие и редица други телевизионни проекти.

Операторската работа е поверена на талантливия Антон Бакарски, а музиката към филма е дело на композитора Петър Дундаков.

автор: СЛАВА

Етикети: , ,
Добави в: Svejo.net svejo.net Facebook facebook.com

Гущеров: Не знаех, че сме разделени...

Християн Гущеров уличи плеймейтката Светлана Василева в...

Бойко Василев с филм за протеста на...

На 26 февруари, сряда, от 21:30 ч. по БНТ 1 в рубриката...

Няма коментари към тази новина !