Гледаме Другият любовник на СФФ

05.02.2018 09:31 | Видян 1818 пъти | Гласували 1

Гледаме Другият любовник на СФФ

Лошото момчена френското кино, както обичат да наричат режисьора Фрнасоа Озон, ще зарадва българската публика с нов филм – еротичния психотрилър Другият любовник. Лентата събира на екран актьорите Марин Вакт и Жереми Рение.

В актьорския екип на филма са още и Жаклин Бисе, Доминик Реймон, Мириам Бойе. Историята разказва за млада и чувстителна жена, която се влюбва в психоаналитика си. Представен в състезателната програма на фестивала в Кан през 2017 година, новата кинопровокация на Озон вече получи доста противоречиви отзиви, между които и ласкаещи сравнения с шедьоври на режисьори като Дейвид Кроненбърг, Брайън Де Палма и Пол Верховен.

Другият любовник ще оправдае очакванията за вълнуващ психотрилър, с подписа на майсторски режисьор. Това ще се случи през март, по време на 22-рия София Филм Фест.


автор: СЛАВА

Етикети:
Добави в: Svejo.net svejo.net Facebook facebook.com

Депутат вместо Киро стана съдружник...

Човекът, който влиза на мястото на подалия оставка Кирил...

Анелия стяга концерт за 25 години на...

Анелия подготвя концерт в зала „Арена 8888“, макар все...

Няма коментари към тази новина !