Психолози се заеха с унизената и изритана от Брадъра Дебора
01.12.2017 13:21 | Видян 2055 пъти

Специалистите, както може да се досетите, не са изпратени от риалитито, което кръсти видинчанката "Мис Махмурлук", а са ангажирани от нейните близки.
Припомняме, че при монтажите бе наблегнато на кадри, които да извадят на показ проблемите на Дебора с алкохола.
След като разбра в каква светлина е показвана по телевизията, певицата пожела да напусне формата доброволно. В телевизията се шушука че певицата е била брутално изхвърлена изарязана на паркинга на Нови Хан и се наложило дори сама да си извика такси, което да я прибере.
Историята помни и други случаи, в които последният е бил псуван, но от по-важни клечки, на които явно не му е стискало да посочи вратата.
В четвъртък Дебора е била прегледана и от лекар след побоя, насесен й от непознати мъже в сряда вечерта. Специалистите са установили само повърхностни наранявания, няма засегнати вътрешни органи.


свързани новини
НАЙ-НОВИ
Силата на доброволчеството: Споделен...
Спецпроектът за насърчаване на доброволчеството сред...
Осъдиха Жерар Депардийо, че опипвал...
Във вторник съдът в Париж призна актьора Жерар Депардийо...
коментари
- коментари
- напиши коментар
- изпрати на приятел
- гласувай
Няма коментари към тази новина !