Бербо направи дебюта си в Монако

10.02.2014 12:15 | Видян 1325 пъти

Димитър Бербатов игра 30 минути във френското дерби между новия му отбор Монако и Пари Сен Жермен. Двубоят завърши 1:1, след като Хавиер Пасторе откри за ПСЖ в началото на мача, а Тиаго Силва си отбеляза автогол в 74-ата минута.

Българският нападател дебютира в 64-ата минута, заменяйки младокът Валер Жермен. Той се отличи с точен пас и борба при единоборствата. Бербатов не получи възможност за пряк обстрел на вратата на Салваторе Сиригу, но организира добра атака, която едва не завърши с гол на бразилеца Фабиньо.

В 90-ата минута пък Златан Ибрахимович се измъкна очи в очи с вратаря на Монако, но би право в него и пропусна да донесе успеха на гостите от Париж.

ПСЖ остава на първа позиция в класирането с 55 точки, а "монегаските" са втори с 50.

В следващия кръг Монако гостува на Бастиа, който се намира в средата на таблицата на Лига 1.

Източник и снимка: vsekiden.com

автор: СЛАВА

Етикети: , , , , ,
Добави в: Svejo.net svejo.net Facebook facebook.com

Расист: Цветелина Грахич изригна...

Бившата певица на „Ку-ку бенд“ изрази публично и остро...

Райна шашна феновете си със снимки от...