Макрон подскача от радост пред Путин на финала на Световната купа

16.07.2018 10:44 | Видян 1655 пъти

Френският президент Еманюел Макрон не успя да скрие радостта си, след като Франция победи Хърватия с 4: 2 и спечели Световното първенство в Русия. Макрон бе част от присъстващите на стадион Лужники високопоставени лица, сред които бяха руският президент Владимир Путин, хърватският лидер Колинда Грабар-Китарович и шефът на ФИФА Джани Инфантино.

Франция победи благодарение на автогола на Марио Манджукич, Антоан Гризман вкара от дузпа, а през второто полувреме вкараха Пол Погба в 59-ата и Килиан Мбапе в 69-ата минута.

Макрон забрави всяка формалност, като дори скочи пред гледащите високопоставени лица, вдигайки ръце във въздуха.

Хърватският лидер Грабар-Китарович също гледа мача, въпреки че в крайна сметка нейният отбор загуби след зашеметяваща игра до финала, която направи нацията горда.

Френският президент също беше на церемонията по награждаването в края на мача, по време на която небесата се отвориха в Москва.

Дъдждът не притесни ни най-малко присъстващите, които се ръкуваха с играчите на стадиона.

автор: СЛАВА

Етикети: , , , ,
Добави в: Svejo.net svejo.net Facebook facebook.com

Расист: Цветелина Грахич изригна...

Бившата певица на „Ку-ку бенд“ изрази публично и остро...

Райна шашна феновете си със снимки от...